A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будильський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Різдвяна акція «Скринька тепла для ЗСУ»

Пакунки, які батьки, учні та педагогічний колектив складали з любов’ю та добротою, вже прибули до наших мужніх захисників. Нехай малюнки та листівки, солодощі та теплі речі зігрівають тіло й душу наших воїнів. Дякуємо учням та батькам за благодійність! Разом до Перемоги!

12:25 25.12.2023

Новорічно-різдвяне свято

Різдвяні та Новорічні свята так чекають діти, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди, а ми сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання... А воно у нас сьогодні одне — перемога України! Дякуємо нашим захисникам і захисницям за ще один подарований світлий день нашим дітям!

15:10 22.12.2023

14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Це день мужніх та самовідданих людей, подвиг яких не можливо переоцінити. Героїзм, патріотизм і професійна майстерність учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС перевірені часом. Ми не маємо права забувати про їх самопожертву.

15:02 14.12.2023

Сьогодні, 6 грудня, в Україні подвійне свято. Українці святкують День святого Миколая, а також День Збройних сил України.

Вітаємо Збройні сили України з їхнім важливим днем, дякуємо за захист, бажаємо, щоб скоріше настала перемога і кожен військовий повернувся з фронту до своїх родин. Захисникам і захисницям зараз особливо складно, тому не забуваймо їх підтримувати не лише добрим словом вдячності.

15:30 06.12.2023

21 листопада День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

16:10 21.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора