A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будильський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Тиждень психології

Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя. Психологія формувалась упродовж століть і бурхливо розвивається в сучасних умовах. Таку роль психології в людському житті в ХХ столітті передбачив один із видатних психологів Жан Піаже. Він запевняв, що в ХХІ столітті психологія стане однією з провідних наук. І це в дійсності так.

Головна робота практичного психолога полягає у забезпеченні оптимальних соціально-психологічних умов для збереження психологічного здоров’я дитини, сприянні повноцінному розвитку її особистості у родині й школі та формування її як суб’єкта життєдіяльності.

Основною метою соціального педагога є зближення з соціумом, як найближче оточення особистості, людські відносини, соціокультурні умови розвитку. Одним з головних завдань соціального педагога є допомога дитині виразити себе, свої бажання, свої емоції, знайти себе як унікальну особистість.

Дата: від до Скинути

Тиждень психології 1 день

Добрий день, радо повідомляю, що нарешті розпочався 1 день тижня психології, всім гарного настрою!

13:00 21.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора