A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будильський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

НАСИЛЛЯ

Діємо проти насильства в родинах!

Під час пандемії коронавірусу у 2019–21 роках багато країн повідомили про загострення проблеми домашнього насильства та в насильства в партнерських стосунках. Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутерріш, відзначаючи "жахливий глобальний сплеск насильства", закликав до "припинення вогню" у домогосподарствах. Європейський Парламент заявив: "ми не залишимо жінок Європи сам-на-сам із проблемою". Згадані міжнародні інституції закликали посилити підтримку постраждалих від домашнього насильства під час пандемії. Таке насильство є ґендерно зумовленим: більшість постраждалих є жінками, під найбільшою загрозою перебувають люди старшого віку та діти, окремою групою ризику є люди з інвалідністю.

Пандемія, фінансова незахищеність, стрес та невпевненість призвели до посилення агресії, яку необхідно попереджати. А для цього треба знати способи протидії агресії.

Дата: від до Скинути

Акція до "16 днів проти насильства"

Сьогодні стартує Всесвітня кампанія проти насильства. В Україні цей злочин під час війни набув масштабних розмірів, почастішали випадки домашнього насильства.

15:10 24.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора