A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будильський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

«Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав»

Дата: 15.02.2019 17:46
Кількість переглядів: 277

                      З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, вшанування пам’яті полеглих, виховання в учнів шанобливого ставлення до подвигу й жертовності попередніх поколінь з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан в закладі проходили заходи.

                       14 лютого педагог-організатор Мелехеда Т. І. провела єдиний урок мужності на тему: «У полум’ї війни».

                  Класні керівники провели години спілкування «Розстріляна молодість», «Час і досі не загоїв рани», «Афганістан болить в моїй душі».

          Протягом січня – лютого учитель історії організовувала перегляд документальних фільмів про війну в Афганістані, про вивід радянських військ з Афганістану «Війна в Афганістані», «Виведення радянських військ з Афганістану», «Програма «Армія №2», художніх фільмів «Афганський злам», «Дев’ята  рота».

             У бібліотеці всіх Івановою В. В. оформлено тематичну виставку художньої літератури, фотодокументів, періодичних видань    «Вогненними дорогами чужих країн».

          Волонтери закладу привітали воїнів – афганців з датою виводу військ з Афганістану та Днем Святого Валентина.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора