A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будильський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Психоемоційна підтримка

Дата: 24.05.2023 13:03
Кількість переглядів: 14

Возможно, это зарисовка (текст)

Возможно, это изображение текст «пидтримай дитину: психоемоцйна подтримка пðд час панчной атаки MCH украйни MIHICTEpCTBO освти науки не працюе працюе прохання заспокойтися та не боятися фрази "<не бйся>> "заспокойся> теж не спрацюють не варто знецнювати емоцёй та страх дитини. "н.чого страшного не сталося">, звернутися на iM до дитини, сказати: <<я бачу, що ти наляканий/а, але я поруч допоможу тобі 3 цим упоратися>> визнайте почуття дитини й спробуйте перевести ii увагу на щось реальне, <<не варто так переживати>> -це невдала пдтримка конкретне»

Возможно, это зарисовка (один или несколько человек и текст «9 фраз на пдтримку близькй людини я 3 тобою. я тебе чую. хочеш, обйму? ми 3 тобою- команда! ти для мене важлива/ий. як ти? ти зараз хочеш пораду чи бути вислуханим/ою? що тебе може пдтримати? що я можу зробити для тебе? дякую Toбi. взаемини взае текст: психолог антоніна оксанич. люстрация: KandleJoy нфографка: наталя бðда.»)

Возможно, это изображение текст «це не пдтримка оцночни коментарі "ранше думати треба було", тебе попереджав (ла)", "все ж було очевидно заздалегдь", "не треба бути таким наёвним" т.д. знецнення чужих проблем "це не варто таких сл.з", "це не кнець свту". "нчого ж по ϲуτί не сталося" "це можна пережити" т.д. заборона на емоций "He плач", "не треба так хвилюватися", "заспокойся", "вi̇зьми себе в руки" т.д. порожн обцянки "все буде добре", "усе владнаеться", "життя обов'язково налагодиться" @kokh.kateryna»

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора