13 листопада в Україні і світі святкують Всесвітній день доброти
День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Робити добро щодня важливо, бо це зміцнює моральні якості, покращує емоційний стан і створює позитивну атмосферу.
Під час війни турбота про тварин стає особливо актуальною, оскільки вони потребують допомоги через втрату домівок та господарів. Допомога тваринам — це прояв емпатії, відповідальності та турботи про навколишній світ.
Цьогоріч вихованці, учні та працівники нашого закладу знову об’єдналися заради важливої справи – ми долучилися до освітнього челенджу "ДоброБінго: допомагаємо тваринам". Учасники челенджу взяли участь у акції зі збору монет #PowerCoins, мета якої об’єднати зусилля та зібрати кошти для допомоги евакуйованим тваринам у притулках і тваринам у прифронтових областях та міжнародного благодійного руху #ЩедрийВівторок. Зібрані кошти будуть спрямовані на корм для евакуйованих тварин, лікування поранених і хворих тварин, вольєри та облаштування для притулків.
Ця ініціатива стала чудовим уроком милосердя не тільки для дітей, а й для усіх дорослих, адже навіть маленькі добрі вчинки здатні змінювати світ на краще.













