A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Будильський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Передача обласної естафети «Позашкілля Сумщини 49+»

Дата: 04.04.2019 09:19
Кількість переглядів: 270

Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» започатковано естафету «Позашкілля Сумщини – 49 +», яка вже активно крокує регіоном, залучаючи все більше талановитої молоді до цікавого змістовного спілкування. Позашкілля Сумщини записує свою історію на сторінках власної книги. Педагогам та вихованцям районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області пощастило стати безпосередніми учасниками цієї грандіозної події року.
Сьогодні вся увага позашкільної спільноти прикута до надзвичайної події у Лебединському районі. Адже саме тут, на території Лебединського лісгоспу, відбулася передача обласної естафети «Позашкілля Сумщини 49+». 
На свято завітали директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Павлівна Гробова, директор обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Володимирівна Тихенко, голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Васильовичу Химич, голова Лебединської районної ради Василь Григорович Калита, директор ДП «Лебединський лісгосп» Іван Михайлович Гурін. 
Ведуча відмітила, що місце і час проведення свята є дуже знаковими. По всій Україні проходить акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Як лісівники відроджують природні багатства рідного краю, так плекають юні таланти у позашкіллі, неначе ніжні і тендітні паростки. Адже кожен дар в дитині – це маленька зернинка, якій потрібно створити всі умови для розвитку здібностей і талантів. 
Учасників свята вітали хореографічний колектив «Шарм», який ввійшов у Топ-100 кращих хореографічних колективів України, переможець обласного конкурсу юних вокалістів «Співуча веселка» Анна Березова та вокальний колектив «Співограй». 
Майбутнє нашої країни, її добробут та благополуччя залежить саме від юного покоління. Їм захищати та примножувати природні багатства рідної країни, вести просвітницьку діяльність спрямовану на оздоровлення екологічного стану так креативно, як це показала агітбригада Будильського НВК «Паросток». 
У святковій, урочистій обстановці вихованці Лебединського РБДЮТ передали естафетний кубок і книгу вихованцям Липоводолинського районного Будинку для дітей та юнацтва. 
А потім усі дружно поїхали на екопікнік до лісового масиву, де кожен учасник посадив своє дерево, яке разом із мільйонами дерев, посаджених цієї весни, виросте у могутній і прекрасний ліс екологічної надії, любові до нашої країни, віри в світле майбутнє.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора