A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Будильський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІII ступенів - дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради

ЗНО і ДПА

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ ЗНО

Права на обов’язки учасників зовнішнього незалежного оцінювання визначено


Варіанти проведення ЗНО

РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНЕ ЗНО

ПРЕС-РЕЛІЗ "ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ"

ПРЕС-РЕЛІЗ "КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2020"

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2020 РОЦІ

Підготовка до ЗНО-2020: пробне тестування

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

ЗНО 2020: У МОН РОЗ’ЯСНИЛИ ОСОБЛИВОСТІ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ЦЬОГОРІЧНОГО ТЕСТУВАННЯ

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту. Відповідну інформацію Міністерство освіти і науки опублікувало на своєму інформаційному ресурсі про зміни в освіті під час карантину. 

12:43 07.05.2020

Про трансляцію курсів з підготовки до ЗНО під час карантину

        Повідомляємо, що  Міністерство освіти і науки України починає трансляцію курсів з підготовки до ЗНО під час карантину. Трансляція  курсів  проходить на ТК «РАДА» та YouTube-каналі  і починається з лекцій з української мови та літератури, біології, математики та історії України.  Освітні платформи  EdEra, Prometheus, BeSmart, Освіторія мають  якісні онлайн-інструменти підготовки до ЗНО, саме вони  поділилися своїм контентом та дозволили транслювати його на телеканалі «Рада» та YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України. Ті, хто мають якісний інтернет, зможуть ознайомитися з уроками під час трансляцій та швидко вибрати для проходження найкращий для себе курс. Ті, хто не мають якісного підключення, зможуть дивитися уроки на ТК «Рада». Надалі вона відбуватиметься за таким графіком:

12:07 18.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора