A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Будильський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІII ступенів - дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради

Новини

З Днем захисту дітей!

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми: безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою буде мирним, а кожен новий день - добрим, цікавим і різнокольоровим, наче веселка. Приєднуйтеся до нашого флешмобу "Веселкове дитинство!"

12:21 01.06.2020

21 травня День вишиванки.

21 травня День вишиванки. Це свято об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається нею та поважає багаті традиції українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої країни та далеко за її межами.

12:15 21.05.2020

Страшна війна минулого століття!

Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної української родини. Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо…

12:09 08.05.2020

День матері в Україні

День матері в Україні відзначають у другу неділю травня, в 2020 році це – 10 травня. Це особливе свято, коли можна ще раз нагадати найдорожчій людині, як ви її цінуєте та любите. Діти в цей день дарують своїм матерям квіти, листівки, присвячують їм вірші та пісні. Пам'ятайте, що головне в це свято – ваша увага. Обійміть свою матусю!

12:11 07.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора