A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Будильський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІII ступенів - дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради

Новини

День Толерантності

16листопада-день Толерантності. Саме з метою формування цієї якості до проведення загальношкільних заходів були залучені учасники освітнього процесу. Понеділок-День зеленого кольору,тому його елементи були присутні у зовнішньому вигляді освітян та учнів. Цілий день для6-11 класів проходив квест"Подорож світом без булінгу",який закінчився живими скульптурами про дружбу та взаємодопомогу та врученням грамот його переможцям. Кожного дня буде тестування учнів 2-6класів"Чи справжній я друг". З метою підготовки до усвідомленого вибору професії його проводять учениці-старшокласниці. Тому сьогодні в 3класі тестування провела учениця 10класу Боброва Даша й за всіма правилами ведення психологічної документації оформила протокол проведеної діагностики. Дякую всім,хто прийняв участь. Далі буде! До речі,не забудьте,завтра-жовтий колір дня!!!

16:04 18.11.2019

Єдиний національний урок «Безпечна країна»

З метою забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння ними норм безпечної поведінки, в закладі з 11 по 17 листопада пройшли заходи, спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, зокрема:15 листопада пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна» за участю начальника СРПП Лебединського ВП Машина О. А. та інспектора ювенальної поліції Лебединського ВП Криницької Т. О.

13:48 16.11.2019

"Позашкільна хвиля"

"Позашкільна хвиля" докотилася і до нашого закладу. "Брейн ринг" для учнів 5-11 класів та майстер-клас "Дива осені" з декоративно-ужиткового мистецтва для дітей молодшої ланки принесли школярам безліч корисних знань і позитивних вражень. Дякуємо нашим друзям, падагогам районного будинку дитячої та юнацької творчості!

09:40 16.11.2019

Заняття до Дня доброти з учнями 1класу

Моральні якості людини формуються змалку. Тому з учнями 1класу практичним психологом Грузд Н.В.та класним керівником Костенко Н.І.проведені виховні години та заняття до Дня доброти

14:44 15.11.2019

Профорієнтаційний захід

Майбутні випускники закладу взяли участь у профорієнтаційному заході, який відбувся 12 листопада в районному Будинку культури.

15:19 12.11.2019

Тематичні уроки з предмету "Захист Вітчизни" та історії

З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді та впровадження проекту "Державність та патріотизм" в закладі пройшли тематичні уроки з предмету "Захист Вітчизни" та історії з використанням друкованих постерів і слайдів.

11:21 12.11.2019

Урок історії писемності

7 листопада в закладі пройшов урок історії писемності для учнів 5-11 класів. Урок провів викладач історії міста Харкова Кравченко Тимофій Григорович.

12:14 08.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора